Venkovní hliníkové žaluzie

Venkovní žaluzie nejúčinněji ovlivňují klima v interiéru. V létě v místnosti vytvářejí příjemný stín a chrání ji před přehřátím, v zimě naopak brání úniku tepla. Při výběru typu venkovních žaluzií bychom se měli řídit citem a ohledem na architekturu stavby. Co se týká materiálu, vyhrává tvarovaný hliník v nepřeberném množství barevných variant. Venkovní žaluzie zadržují sluneční záření již vně objektu, a tím zabraňují nepříjemnému přehřívání interiéru. Dobré jméno si získaly i díky dlouhé životnosti a spolehlivosti. Naklápěním lamel má uživatel možnost dosáhnout optimální regulace procházejícího světla a při napojení na světelné a tepelné čidlo venkovní žaluzie sama reguluje množství světla a tepla v místnosti. Při vytažení je celý nábal lamel schován za krycí plech. Ten může být sladěn s barvou fasády nebo naopak v kontrastní barvě jako výrazný architektonický prvek. Jednotlivé lamely jsou uchyceny ve vodicích lištách, které zabraňují pohybu předokenní žaluzie při náhlých poryvech větru. Rozsáhlý program nosných prvků zaručuje vyřešení téměř každého montážního problému.

 


Venkovní žaluzie Venkovní žaluzie s dálkovým ovládáním RTS


Venkovní žaluzie

 

Použití venkovních žaluzií:

Venkovní hliníkové žaluzie představují stále užívanější způsob stínění moderních rodinných domů a bytů, administrativních budov, škol, nemocnic či výrobních objektů. Při porovnání s jinými druhy stínění vynikají exteriérové žaluzie především vysokou účinností a snadnou regulovatelností.

 

Ovládání venkovních žaluzií:

Průchodkou s klikou - standartní manuální ovládání
Motorické - oblíbené moderní ovládání, buď místní spínačem nebo dálkové, případně centrální ovládání


Profily venkovních žaluzií:

Profil 90 mm - jedná se o lamelu typu Z90, která je nejstabilnější a nejfunkčnější lamelou na trhu.
Profil 80 mm - typ lamely ve tvaru písmene C - buď ve variantě s větším či menším nábalem.
Profil 50 mm - jedná o typ lamely, která se dá použít jak v exteriéru, tak interiéru a je vyhledávána pro svou nižší cenu.

Venkovní žaluzie - varianty provedení:

Z-90, C-80, F-80, EXT/INT 50

ROLETY • ŽALUZIE • MARKÝZY •
Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Jičín, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Mělník, Nymburk, Pardubice, Kolín, Litoměřice, Kladno, Benešov, Kutná Hora, Beroun, Děčín, Most, Příbram, Rakovník, .. pokrýváme


Vyhledávání:


Máte-li dotaz, pište na:

info@roletyazaluzie.cz

nebo volejte:

 

+420 776 284 848


Nebo vyplňte:

poptávkový formulář


Často hledané

Gabiony Liberec
Látkové rolety
Kamenný koberec
Rolety Mladá Boleslav
stavební firma Liberec
Rolety Liberec
Venkovní hliníkové žaluzie
Kontaktní formulář
Soubor (max. 250kb):

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.

Toužim, Slatiňany, Ledeč nad Sázavou, Mladá Boleslav, Kaznějov, Golčův Jeníkov, Nový Jičín, Vsetín, Letovice, Hlučín, Pyšely, Poběžovice, .. pokrýváme
© 2009 - 2015 RoletyaZaluzie.cz
Venkovní hliníkové žaluzie