Předokenní rolety

Předokenní rolety, které splňují ty nejnáročnější požadavky. Tepelná izolace a ochrana vašeho soukromí před nepříznivými vlivy – počasí, hluk, světlo, vloupání - je hlavní předost předokenních rolet. Jsou vhodné jak pro dodatečnou montáž, tak pro montáž v novostavbách. Předokenní rolety do oken dotváří vzhled Vašeho domu.


Při výběru tvaru kastlíku a barev předokenních rolet si můžete vybrat ze stovek kombinací. Předokenní rolety jsou skutečným optickým obohacením vzhledu každému domu. Vyberte si barevné ladění rolety přesně podle Vaší představy z široké nabídky standardních barev až po odstíny dle vzorníku RAL.

 


Předokenní rolety Pohledové předokenní rolety


 

Předokenní rolety

 

Předokenní rolety - typy:

Předokenní roleta Standard
Předokenní roleta podomítková
Předokenní roleta v oblé schránce
Předokenní roleta do překladu Heluz

 

Předokenní rolety a jejich ovládání:

Ovládání předokenní rolety není vždy jen ruční, roletu je možné ovládat i elektropohonem a pomocí dálkového ovladače. Nabízíme i velice oblíbenou kombinaci. Malé rolety jsou na ruční ovládání a na velké rolety a na frekventovaná místa jako jsou např. dveře na terasu nebo balkon je použito ovládání elektropohonem.

 

Vzorník lamel pro předokenní rolety - barevnice

Najdete zde

 

Roletové překlady..více o roletových překladech zde

Liberec, Jablonec nad Nisou, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Praha, Jičín, Hradec Králové, Ústí nad Labem, Mělník, Nymburk, Pardubice, Kolín, Litoměřice, Kladno, Benešov, Kutná Hora, Beroun, Děčín, Most, Příbram, Rakovník, .. pokrýváme


Vyhledávání:


Máte-li dotaz, pište na:

info@roletyazaluzie.cz

nebo volejte:

 

+420 776 284 848


Nebo vyplňte:

poptávkový formulář


Často hledané

Gabiony Liberec
Látkové rolety
Kamenný koberec
Rolety Mladá Boleslav
stavební firma Liberec
Rolety Liberec
Kontaktní formulář
Soubor (max. 250kb):

Všechny pole označená je nutné vyplnit pro korektní­ odeslání­ dotazu.

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa, telefonní a elektronický kontakt) zákazníků jsou uchovávány v souladu s platnými zákony ČR.

Železnice, Horní Jiřetín, Kasejovice, Hustopeče, Oslavany, Frýdek-Místek, Mnichovice, Veselí nad Moravou, Jevišovice, Zákupy, Počátky, Chyše, .. pokrýváme
© 2009 - 2015 RoletyaZaluzie.cz
Předokenní rolety